Oтсега вежбањето и грижата за вашето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажи и релаксација во луксузно опремениот СПА центар.

389 75 255 925
info@playfitmove.com.mk

[rev_slider_vc alias=”landing-top” enable_paspartu=”no”]
[rev_slider_vc alias=”landing-bottom” enable_paspartu=”no”]