Oтсега вежбањето и грижата за вашето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажи и релаксација во луксузно опремениот СПА центар.

389 75 255 925
info@playfitmove.com.mk

ЗА НАШИОТ СПА ЦЕНТАР

Play Fit Move Wellness располага со комплетно опремен СПА простор (базен, џакузи, турска бања, финска сауна, инфра- црвена сауна, топли кревети), фитнес сала, убав, пријатен и релаксирачки амбиент.

Рекоа за нас

Супер услуга на ниво, прекрасни луѓе и професионален однос.
a

РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ

Работното време на СПА центарот е секој ден од 9.00 до 22.00 часот

Контакт