Oтсега вежбањето и грижата за вашето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажи и релаксација во луксузно опремениот СПА центар.

389 75 255 925
info@playfitmove.com.mk

ЗА НАС

Play Fit Move студио го отвори својот Wellness центар во склоп на хотелот TCC Grand Plaza, каде отсега вежбањето и грижата за Вашето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажи и релаксација во луксузно опремениот СПА центар. Play Fit Move Wellness располага со комплетно опремен СПА простор (базен, џакузи, турска бања, финска сауна, инфра- црвена сауна, топли кревети), фитнес сала, убав, пријатен и релаксирачки амбиент.