Oтсега вежбањето и грижата за вашето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажи и релаксација во луксузно опремениот СПА центар.

389 75 255 925
info@playfitmove.com.mk

КУПИ

ДЛАБИНСКА МАСАЖА

1,500 ден

SKU: 011 Category: Tag:

Description

ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 1 ЧАС

Additional information

Weight 1 kg
Dimensions 10 × 10 × 15 cm