Oтсега вежбањето и грижата за вашето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажи и релаксација во луксузно опремениот СПА центар.

389 75 255 925
info@playfitmove.com.mk

КУПИ

РЕЛАКС МАСАЖА

1,200 ден

Out of stock

SKU: 006 Category: Tag:

Description

ВРЕМЕТРАЕЊЕ 1 ЧАС