Oтсега вежбањето и грижата за вашето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажи и релаксација во луксузно опремениот СПА центар.

389 75 255 925
info@playfitmove.com.mk

КУПИ

ТРУДНИЧКА МАСАЖА

1,400 ден

Масажа наменета за трудници по третиот месец од бременоста и е адаптирана индивидуално на секоја клиентка. Претставува комбинација од неколку различни масажни техники: бања на стапалата, лимфна дренажа на нозете, масажа на нозе и потколеници, масажа на стол(грб, врат, рамен појас и раце) и масажа на лице и глава.

SKU: 013 Category: Tag:

Description

ВРЕМЕТРАЕЊЕ 40 МИНУТИ

Additional information

Weight 1 kg
Dimensions 10 × 10 × 15 cm