Oтсега вежбањето и грижата за вашето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажи и релаксација во луксузно опремениот СПА центар.

389 75 255 925
info@playfitmove.com.mk

КУПИ

ЦЕЛОСНА АНТИЦЕЛУЛИТНА МАДЕРОТЕРАПИЈА

1,000 ден

SKU: 002 Category: Tags: ,

Description

ЦЕЛО ТЕЛО – НОЗЕ, ЗАДНИК, СТОМАК, НАДЛАКТИЦА

ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 45-60 МИНУТИ