Oтсега вежбањето и грижата за вашето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажи и релаксација во луксузно опремениот СПА центар.

389 75 255 925
info@playfitmove.com.mk

КУПИ

ЧОКОЛАДНА МАСАЖА

1,500 ден

SKU: 007 Category: Tag:

Description

ВРЕМЕТРАЕЊЕ 90 МИНУТИ