Oтсега вежбањето и грижата за вашето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажи и релаксација во луксузно опремениот СПА центар.

389 75 255 925
info@playfitmove.com.mk

КУПИ

АНТИЦЕЛУЛИТНА МАДЕРОТЕРАПИЈА

800 ден

SKU: 003 Category: Tags: ,

Description

ПАРЦИЈАЛНА – НОЗЕ И ЗАДНИК

ВРЕМЕТРАЕЊЕ 30-45 МИНУТИ

Additional information

Weight 1 kg
Dimensions 10 × 10 × 15 cm