Oтсега вежбањето и грижата за вашето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажи и релаксација во луксузно опремениот СПА центар.

389 75 255 925
info@playfitmove.com.mk

Турска бања

Уживањето во турската бања има безброј бенефити за Вашата физичка и ментална благосостојба. Турската бања е погодна за ревитализација на дишните патишта. Водената пареа ги влажни и чисти дишните патишта, ги отвора порите на кожата, поттикнува детоксификација, го подобрува имунитетот и на телото му дава дополнителна енергија. Топлината и влагата обезбедуваат идеална атмосфера за опуштање и релаксација. Стресот и напнатоста на мускулите веднаш исчезнуваат.

Турската бања го освежува Вашиот организам и му дава нов елан и сила. Турската бања е совршен избор за релаксација по стресниот ден и за освежување на Вашиот организам.

Категорија:

Date: